Мови
Russian ukrainian
Можливості ОВУ ТЕСТ
 
Эффективность тест-полосок для определения овуляции

В чём преимущество овуляционного микроскопа в сравнении стест-полосками?

Планирование пола будущего ребёнка
Возможно ли спланировать пол будущего малыша?
Как это сделать?

Как контролировать беременность, предупреждать опасность выкидыша
Как контролировать процесс беременности, 
предупреждать опасность выкидыша?

контрацепция без контрацептивов
Разумная контрацепция.
Как избежать нежелательной беременности?

Как определить первую овуляцию после родов без тест-полосок?
Что наступит раньше после родов, месячные или овуляция?
Когда ждать?

Диагностика женских заболеваний в домашних условиях
Как узнать о начале воспалительного процесса?

Уменьшение шансов на зачатие с возрастом.
Как увеличить шансы на зачатие после 30 лет?

more
"ОВУ КЛАССИК"
Це так цікаво! Я користуюся як контрацепцією, поки що випадк ..
5 з 5 зірок!
Інформація
Опис приладу ОВУ

Графіки аналізів тесту

ВІДЕО

Статті

КОНТАКТИ

Рекомендовані товари

Прайс-лист

Викачати прайс (Excel)

Зв'яжіться з нами

Карта сайту

Статті
Всі статті

Визначення овуляції, тести

Применение ОВУ ТЕСТ

Планування статі дитини

Вибір часу зачаття

Місячні, порушення циклу

Овуляция после родов

Статеві гормони

Яєчники

Психологія

Контрацепція

Запалення

Пошук по статтях
 
Шукати в статті
Введіть слово для пошуку
Партнерська програма
Інформація для партнерів

Питання за партнерською програмою

Увійти (для партнерів)


ОВУЛЯЦІЯ: ПРОСТО І ДОСТУПНО

Що таке овуляція?   Коли відбувається овуляція?   Скільки триває овуляція?   Приклади розрахунку овуляції.    Якщо Ви намагаєтеся завагітніти, то Ви вже не перший раз зустрiчалися зі словом овуляція. З одного боку це складний фізіологічний процес, з іншого боку розуміння цього процесу абсолютно необхідно жінці, яка свідомо планує вагітність. У цій статті ми пояснюємо процес овуляції доступно і без використання важких медичних термінів.Що таке овуляція? 
Коли відбувається овуляція?
Скільки триває овуляція?
Приклади розрахунку овуляції.


Якщо Ви намагаєтеся завагітніти, то Ви вже не перший раз зустрiчалися зі словом овуляція. З одного боку це складний фізіологічний процес, з іншого боку розуміння цього процесу абсолютно необхідно жінці, яка свідомо планує вагітність. У цій статті ми пояснюємо процес овуляції доступно і без використання важких медичних термінів.
 
 


Що таке овуляція?
В яєчниках жінки з самого її народження міститься близько 1 мільйона яйцеклітин і з кожним циклом одна або кілька яйцеклітин з цього величезного запасу дозрівають і стають готовими до запліднення. Момент виходу дозрілої яйцеклітини з яєчника називають овуляцією. Цей процес - обов'язкова умова для зачаття. Якщо овуляції немає, то немає яйцеклітини, готової до зачаття. Саме тому наявність овуляції у жінки є першою і необхідною умовою при плануванні вагітності.

Бiльшiсть плутає два поняття: овуляція і зачаття. Насправді - це два різних процеси, які відбуваються в організмі жінки. Спочатку відбувається овуляція, а протягом 24 години після овуляції може статися зачаття.

Коли відбувається овуляція?
Частою відповіддю на це питання можна побачити такий розрахунок: приблизно за 14 днів до початку наступного циклу, тобто до початку місячних. У цьому розрахунку є багато недоліків. По-перше, він дуже загальний і не враховує індивідуальні особливості жіночого організму. У деяких жінок овуляція настає за 16 днів до початку наступного циклу, а в інших може і за 10 днів. Погодьтеся, різниця істотна.


Якщо у Вас регулярний цикл, то Ви можете використовувати метод базальної температури або тести на овуляцію для визначення Вашого індивідуального дня овуляції. Хороша новина - в незалежності від загальної довжини циклу, овуляція у Вас завжди буде наступати приблизно в один і той же день циклу.

Приклад розрахунку овуляції: Ваш цикл (від першого дня місячних до першого дня наступних місячних) триває 28 днів. За загальним розрахунком у Вас вийде, що овуляція наступить на 14 день циклу (28 днів - 14). Але при спостереженнях і розрахунку Вашого індивідуального дня овуляції може вийти, що саме у Вас відбувається овуляція завжди на 12 або 18 день циклу, що не відповідає загальноприйнятому розрахунку.

Другий недолік цієї формули - це те, що вона не підходить для нерегулярних циклів. День овуляції ділить Ваш цикл на 2 частини: першу фазу (до овуляції) і другу фазу (після овуляції). Природою задумано так, що довжина першої фази циклу може дуже сильно коливатися в однієї і тієї ж жінки, в той же час довжина другої фази залишається стабільною. Тобто якщо відбувається овуляція у Вас за 15 днів до початку нового циклу, то при будь-якій загальній довжині циклу (20 або 40 днів), вона буде наставати за 15 днів.

Є ще два поняття, які часто узагальнюють: рання і пізня овуляція. Ранньою вважається овуляція, яка відбувається раніше, ніж це зазвичай у Вас буває. Якщо зазвичай овуляція у Вас відбувається на 14 день циклу, а в якомусь циклі раптово на 11 день, то можна говорити про ранню овуляцiю у Вашому індивідуальному випадку. В той же час для інших жінок - це може бути нормою. Пізня овуляція, навпаки, настає пізніше, ніж в інших циклах. Тут, також як і у випадку з ранньою овуляцією не можна говорити про пізню овуляцію в загальному, а тільки у Вашому індивідуальному випадку.

Скільки триває овуляція?
Овуляція триває кілька хвилин. Уявіть собі цей процес як маленький вибух в яєчнику, який випускає з себе дозрілу яйцеклітину. Як тільки яйцеклітина вийшла з яєчника овуляція закінчилася. Після цього моменту яйцеклітина потрапляє в маткову трубу і чекає там появи сперматозоїдів близько 24 годин. Якщо сперматозоїд запліднює яйцеклітину в цей проміжок часу, то ми говоримо про те, що зачаття відбулося. Тому говорити про те, скільки днів триває овуляція некоректно. Можна лише говорити про те, скільки днів (або точніше годин) живе яйцеклітина після овуляції.


Базальна температура при овуляції.
При овуляції в жіночому організмі відбуваються дуже сильні гормональні сплески. Такі сплески впливають на температуру тіла в спокої (бт) і дозволяють визначити день овуляції на графіку базальної температури. Зазвичай перед днем овуляції температура трохи знижується, ми називаємо це овуляцiйним западанням, а через день після овуляції піднімається над середнім рівнем температур до настання овуляції.


Жінка, яка свідомо планує вагітність, зобов'язана знати особливості свого організму і не покладатися на загальні формули розрахунку овуляції.

Ми бажаємо Вам швидкої вагітності!

Розкажіть колегам
Розкажіть колегам про цю статтю:  
more
Корзина порожня
Наша продукцiя
"Ову"
Оптичний пристрій для самодіагностики
Різні варіанти моделей і оптики


 Від 340 грн 
Оплата замовлення
ГОТІВКОЮ ПРИ ОТРИМАННІ
АБО ПО ПЕРЕДПЛАТІ:

на карту ПриватБанк

УВАГА! При оплаті замовлення готівкою в момент отримання, доплата за пересилку грошей в Харків буде приблизно дорівнювати вартості доставки, в залежності від обраної Вами компанії. Доплата при кур'єрській доставці Укрпоштою складе близько 15 грн.
Доставка замовлення
УКРПОШТОЙ:
15 грн (2-5 дн)

НОВОЮ ПОШТОЙ 
або будь-якою транспортною
компанією України:

25 грн (1-2 дн)

КУР'ЄРСЬКА ДОСТАВКА
(УКРПОШТА)
у будь-який населений пункт України
35 грн (1-3 дн)Доставка по Харкову БЕЗКОШТОВНО!
у межах міста
Контакти:
ООО "ХЕЛАТ", Харкiв,
пер. Классиний, 8

Адміністратор сайту:

Новіков Олександр Борисович
+38(099)644-74-65
Доставка по Харкову та Україні
http://ovutest.com.ua/

Представники:
Дніпропетровськ:
Микола Сергійович
(095) 505-10-83


Запорiжжя:
"Медтехнiка" СПД Уханев Г.Л.
(050) 228-48-28
(063) 177-77-40
http://medprod.com.ua

Реклама от Google

Наши партнёры
Бесплатные и платные видеокурсы, книги, вебинары, лекции
Ирины Викторовны Жгарёвой
Женское здоровьеБЕСПЛАТНАЯ лекция "Женское здоровье. Начальные признаки отклонений"  
Видеокурсы, вебинары, лекции Ирины Викторовны ЖгарёвойКурс "Бесплодие - диагноз или приговор?"
7 видеолекций, более 13 часов практического материала.
МРП3 сайтКурс "Репродуктивное здоровье женщины. Симптотермальный метод распознавания плодности"

СМОТРЕТЬ ВСЕ ВИДЕОКУРСЫ

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика                
Copyright © 2016  |  "ОВУ ТЕСТ" Прибор-микроскоп для определения овуляции по слюне  |  Powered by osCommerce