Інформація
Опис приладу ОВУ

Графіки аналізів тесту

ВІДЕО

ОПЛАТА

Калькулятори онлайн

Статті

КОНТАКТИ

Рекомендовані товари

Прайс-лист

Викачати прайс (Excel)

Зв'яжіться з нами

Карта сайту

Онлайн-сервiси
 
Калькулятор визначення овуляції
 
Калькулятор планування вагітності і пологів
 
Калькулятор вагітності по тижнях
 
ВСІ ОНЛАЙН СЕРВІСИ
Безкоштовнi матерiали

 
Ирина Викторовна Жгарёва, врач акушер-гинеколог
Скачати:

Книга" Як зберегти жіноче здоров'я".
Як гормони впливають на організм. Які бувають «жіночі» захворювання, їх причини і симптоми. Як зміцнити своє здоров'я.
Як гормони впливають на організм. Які бувають «жіночі» захворювання, їх причини і симптоми. Як зміцнити своє здоров'я.
 Все про протизаплідi. Популярно про контацепцiю.
 Гормони і контрацепція. Природні методи розпізнавання плiдностi. Протизаплідні та репродуктивне здоров'я.
Гормони і контрацепція. Природні методи розпізнавання плiдностi.
Протизаплідні та репродуктивне здоров'я.

Про що Вам не розкажуть лікарі при призначенні медикаментів? Коли потрібно робити УЗД і для чого його призначають?
Про що Вам не розкажуть лікарі при призначенні медикаментів? Коли потрібно робити УЗД і для чого його призначають?
Гормональний фон і харчування.
Гормональний фон і харчування. Як за допомогою харчування попередити порушення гормонального фону. Як, змінивши раціон харчування, відновити гормон. фон.
 Як за допомогою харчування попередити порушення гормонального фону. Як, змінивши раціон харчування, відновити гормон. фон.
 Жіноче здоров'я. Профілактика та відновлення
 Причини утворення захворювань і способи подовження періоду репродуктивності. Результат з перших днів!
Причини утворення захворювань і способи подовження періоду репродуктивності. Результат з перших днів!

Iншi безкоштовi матерiали

Реклама Google

ОВУЛЯЦІЯ: ПРОСТО І ДОСТУПНО 
Реклама от Google
Що таке овуляція?  Коли відбувається овуляція?  Скільки триває овуляція?  Приклади розрахунку овуляції.  Якщо Ви намагаєтеся завагітніти, то Ви вже не перший раз зустрiчалися зі словом овуляція. З одного боку це складний фізіологічний процес, з іншого боку розуміння цього процесу абсолютно необхідно жінці, яка свідомо планує вагітність. У цій статті ми пояснюємо процес овуляції доступно і без використання важких медичних термінів.Що таке овуляція? 
Коли відбувається овуляція?
Скільки триває овуляція?
Приклади розрахунку овуляції.


Якщо Ви намагаєтеся завагітніти, то Ви вже не перший раз зустрiчалися зі словом овуляція. З одного боку це складний фізіологічний процес, з іншого боку розуміння цього процесу абсолютно необхідно жінці, яка свідомо планує вагітність. У цій статті ми пояснюємо процес овуляції доступно і без використання важких медичних термінів.
 
 


Що таке овуляція?
В яєчниках жінки з самого її народження міститься близько 1 мільйона яйцеклітин і з кожним циклом одна або кілька яйцеклітин з цього величезного запасу дозрівають і стають готовими до запліднення. Момент виходу дозрілої яйцеклітини з яєчника називають овуляцією. Цей процес - обов'язкова умова для зачаття. Якщо овуляції немає, то немає яйцеклітини, готової до зачаття. Саме тому наявність овуляції у жінки є першою і необхідною умовою при плануванні вагітності.

Бiльшiсть плутає два поняття: овуляція і зачаття. Насправді - це два різних процеси, які відбуваються в організмі жінки. Спочатку відбувається овуляція, а протягом 24 години після овуляції може статися зачаття.

Коли відбувається овуляція?
Частою відповіддю на це питання можна побачити такий розрахунок: приблизно за 14 днів до початку наступного циклу, тобто до початку місячних. У цьому розрахунку є багато недоліків. По-перше, він дуже загальний і не враховує індивідуальні особливості жіночого організму. У деяких жінок овуляція настає за 16 днів до початку наступного циклу, а в інших може і за 10 днів. Погодьтеся, різниця істотна.


Якщо у Вас регулярний цикл, то Ви можете використовувати метод базальної температури або тести на овуляцію для визначення Вашого індивідуального дня овуляції. Хороша новина - в незалежності від загальної довжини циклу, овуляція у Вас завжди буде наступати приблизно в один і той же день циклу.

Приклад розрахунку овуляції: Ваш цикл (від першого дня місячних до першого дня наступних місячних) триває 28 днів. За загальним розрахунком у Вас вийде, що овуляція наступить на 14 день циклу (28 днів - 14). Але при спостереженнях і розрахунку Вашого індивідуального дня овуляції може вийти, що саме у Вас відбувається овуляція завжди на 12 або 18 день циклу, що не відповідає загальноприйнятому розрахунку.

Другий недолік цієї формули - це те, що вона не підходить для нерегулярних циклів. День овуляції ділить Ваш цикл на 2 частини: першу фазу (до овуляції) і другу фазу (після овуляції). Природою задумано так, що довжина першої фази циклу може дуже сильно коливатися в однієї і тієї ж жінки, в той же час довжина другої фази залишається стабільною. Тобто якщо відбувається овуляція у Вас за 15 днів до початку нового циклу, то при будь-якій загальній довжині циклу (20 або 40 днів), вона буде наставати за 15 днів.

Є ще два поняття, які часто узагальнюють: рання і пізня овуляція. Ранньою вважається овуляція, яка відбувається раніше, ніж це зазвичай у Вас буває. Якщо зазвичай овуляція у Вас відбувається на 14 день циклу, а в якомусь циклі раптово на 11 день, то можна говорити про ранню овуляцiю у Вашому індивідуальному випадку. В той же час для інших жінок - це може бути нормою. Пізня овуляція, навпаки, настає пізніше, ніж в інших циклах. Тут, також як і у випадку з ранньою овуляцією не можна говорити про пізню овуляцію в загальному, а тільки у Вашому індивідуальному випадку.

Скільки триває овуляція?
Овуляція триває кілька хвилин. Уявіть собі цей процес як маленький вибух в яєчнику, який випускає з себе дозрілу яйцеклітину. Як тільки яйцеклітина вийшла з яєчника овуляція закінчилася. Після цього моменту яйцеклітина потрапляє в маткову трубу і чекає там появи сперматозоїдів близько 24 годин. Якщо сперматозоїд запліднює яйцеклітину в цей проміжок часу, то ми говоримо про те, що зачаття відбулося. Тому говорити про те, скільки днів триває овуляція некоректно. Можна лише говорити про те, скільки днів (або точніше годин) живе яйцеклітина після овуляції.


Базальна температура при овуляції.
При овуляції в жіночому організмі відбуваються дуже сильні гормональні сплески. Такі сплески впливають на температуру тіла в спокої (бт) і дозволяють визначити день овуляції на графіку базальної температури. Зазвичай перед днем овуляції температура трохи знижується, ми називаємо це овуляцiйним западанням, а через день після овуляції піднімається над середнім рівнем температур до настання овуляції.


Жінка, яка свідомо планує вагітність, зобов'язана знати особливості свого організму і не покладатися на загальні формули розрахунку овуляції.

Ми бажаємо Вам швидкої вагітності!

 Поточні відгуки: 0
Написати відгук
Розкажіть колегам
Розкажіть колегам про цю статтю:  
Валюта
Розділи
Показати всі товари

Купити ОВУ ТЕСТ->
Безкоштовнi матерiали->
Безкоштовнi онлайн-сервiси->
ТОВ "Хелат", Харків. Наша продукція:

Багаторазовий тест визначення овуляціїЗаказать ову тест в Украине

Купить, Сделать заказ ову тест в других странах

more
Корзина порожня
Використання теста "ОВУ"
Визначення овуляції
Эффективность тест-полосок для определения овуляции Тести на овуляцію. Порівняння способів визначення овуляції. Які тести на овуляцію більш ефективні?
Планування статі дитини
Планирование пола будущего ребёнка

Як зачати хлопчика?
А як зачати дівчинку?
На чому ґрунтуються методи планування статі малюка?

Контроль вагітності
Как контролировать беременность, предупреждать опасность выкидыша Як контролювати вагітність, попереджати небезпеку викидня Чи можливо самій контролювати вагітність в домашніх умовах, без допомоги лікарів?
Визначення овуляції після пологів
Как определить первую овуляцию после родов без тест-полосок? Як визначити першу овуляцію після пологів без тест-смужок?
Перша овуляція після пологів може статися раніше, ніж менструація?
Розумна контрацепциiя
Як дізнатися заздалегідь про наближення небезпечних днів і уникнути небажаної вагітності без контрацептивiв?
   
Коли повинна бути овуляцiя?
Статті
Нові статті

Визначення овуляції, тести

Використання ОВУ ТЕСТА

Вибір часу зачаття

Планування статі дитини

Місячні, порушення циклу

Перша овуляцiя пiсля пологiв

Статеві гормони ЕСТРОГЕН І ПРОГЕСТЕРОН

Яєчники. Порушення функції

Психологічне безпліддя

Контрацепція

Запалення

Пошук по статтях
 
Шукати в статті
Введіть слово для пошуку

ООО"Хелат", г. Харьков (099)644-74-65

 "ОВУ". Оптический прибор для определения овуляции по слюне. Прибор используется для диагностики женского организма, выявления гормональных заболеваний и др. С помощью ОВУ теста можно определить лучшее время для зачатия и спланировать пол будущего ребёнка. ОВУ тест поможет контролировать процесс беременности и определить первую овуляцию после родов. Устройство используется так же с целью контрацепции.  Производитель: ООО "Хелат", Харьков. "ОВУ". Оптический прибор для определения овуляции по слюне. Прибор используется для диагностики женского организма, выявления гормональных заболеваний и др. С помощью ОВУ теста можно определить лучшее время для зачатия и спланировать пол будущего ребёнка. ОВУ тест поможет контролировать процесс беременности и определить первую овуляцию после родов. Устройство используется так же с целью контрацепции.  Производитель: ООО "Хелат", Харьков. "ОВУ". Оптический прибор для определения овуляции по слюне. Прибор используется для диагностики женского организма, выявления гормональных заболеваний и др. С помощью ОВУ теста можно определить лучшее время для зачатия и спланировать пол будущего ребёнка. ОВУ тест поможет контролировать процесс беременности и определить первую овуляцию после родов. Устройство используется так же с целью контрацепции.  Производитель: ООО "Хелат", Харьков. "ОВУ". Оптический прибор для определения овуляции по слюне. Прибор используется для диагностики женского организма, выявления гормональных заболеваний и др. С помощью ОВУ теста можно определить лучшее время для зачатия и спланировать пол будущего ребёнка. ОВУ тест поможет контролировать процесс беременности и определить первую овуляцию после родов. Устройство используется так же с целью контрацепции.  Производитель: ООО "Хелат", Харьков.
 Модели приборов "ОВУ" отличаются только наличием или отсутствием системы подсветки и оптикой (линзы: стекло или пластик)
Рейтинг@Mail.ru              
Copyright © 2018  |  Многоразовые тесты на овуляцию! Микроскопы для определения овуляции по слюне!  |  Powered by osCommerce