Симптом папоротi
Доставка та оплата замовлення
 • Укрпоштою. (2-5 днів)
 • Новою Поштою. (1-3 дні)
 • Іншими тр. компаніями.
 • Кур'єрська доставка (Укрпошта) (2-5 днів)
 • Доставка по Харкову БЕЗКОШТОВНО!
 • Доставка поштою в інші країни (по передплаті)
 • Оплата при отриманні (післяплата)
 • Передоплата на картку Приват Банк.
 • Приват24 (онлайн платіж)
 • Вебмані
 • Грошовий переказ (інші країни)

Ласкаво просимо в магазин ОВУ ТЕСТ!

 
     
Визначення сприятливих днів для зачаття.

Тепер у Вас є можливість легко і зручно, в домашніх умовах, завчасно визначати майбутню овуляцію з метою планування вагітності за допомогою багаторазового ову тесту, чітко знати про наближення сприятливих днів для зачаття. Це особливо важливо при нерегулярних менструальних циклах.

 
     
Буде хлопчик або дівчинка? Планування статі майбутнього малюка.

Ову тест - прекрасна можливість максимально збільшити вірогідність зачаття дитини певної статі. Проводячи регулярне тестування, і розуміючи через скільки днів почнеться овуляція Ви можете вибрати потрібний час для статевого акту.

 
     
Контроль вагітності в домашніх умовах.

Багаторазовий тест на овуляцію при вагітності??? В період вагітності поява малюнка папороті у висохлій слині говорить про небажане зростання гормонів естрогену, що може привести до поганих наслідків. У такому разі небхідно звернутися до гінеколога для проведення обстеження.

 
     
Визначення першої овуляції після пологів.

При визначенні першої післяпологової овуляції ідеальним рішенням стане використання багаторазового теста овуляції ОВУ. Це не лише приведе до позитивного результату, але і дозволить значно заощадити на придбанні дорогих одноразових тест-смужок.

 
     
Відвертання небажаної вагітності.

Ову тест допоможе уникнути небажаної вагітності. Регулярне використання дозволить Вам безпомилково визначати початок "небезпечних днів". Першими ознаками їх наближення буде візуальна поява дрібних "гілочок" при перегляді результату аналізу тесту.

 
     
  Жіноча самодіагностика в домашніх умовах.

Проводячи регулярне тестування овуляції Ви зможете контролювати своє здоров'я. У разі появи порушень в графіці овуляції необхідно звернутися до лікаря, оскільки це може означати початок запального процесу, порушення функцій жіночого організму на ранній стадії, гормонального збою та ін.

 
     
  Використання багаторазового теста на овуляцію собаківниками. Визначення овуляції у ваших вихованців.

Ову тест стане прекрасним помічником для собаківників при визначенні овуляції у Ваших вихованців і їх готовності до злучки. Свідчення тесту на овуляцію у собак співпадають зі свідченнями у людини, використайте цю прекрасну можливість.

 
Мова
Валюта
Відео
Видео инструкция проведения теста на овуляцию, при помощи мини-микроскопа ОВУ. Капелька слюны наносится на предметное стекло мини-микроскопа. Ову тест.
Відео інструкція проведення тесту на овуляцію, за допомогою міні-мікроскопу ОВУ.
more
Корзина порожня
Наша продукцiя


"ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольору
"ОВУ КЛАССИК" Многоразовый тест на овуляцию "ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольоруЗолотистий
---------
"ОВУ КЛАССИК" Многоразовый тест на овуляцию "ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольоруМалиновий
---------
"ОВУ КЛАССИК" Многоразовый тест на овуляцию"ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольоруСмарагдовий
---------
"ОВУ КЛАССИК" Многоразовый тест на овуляцию "ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольоруБузковий

 

Представники:
Запорiжжя:
"Медтехнiка"
СПД Уханев Г.Л.
(050) 228-48-28
(063) 177-77-40
http://medprod.com.ua


Рейтинг@Mail.ru              
Copyright © 2018  |  Многоразовые тесты на овуляцию! Микроскопы для определения овуляции по слюне!  |  Powered by osCommerce