Симптом папоротi
Інформація
Графіки свідчень тесту

Принцип дії, симптом папоротi

ВІДЕО

Тест на овуляцію. Інструкція

Доставка та оплата замовлення

Калькулятори онлайн

Рекомендовані товари

Прайс-лист

Викачати прайс (Excel)

Зв'яжіться з нами

Карта сайту

Часто задавані питання
Доставка та оплата замовлення
 • Укрпоштою. (2-5 днів)
 • Новою Поштою. (1-3 дні)
 • Іншими тр. компаніями.
 • Кур'єрська доставка (Укрпошта) (2-5 днів)
 • Доставка по Харкову БЕЗКОШТОВНО!
 • Доставка поштою в інші країни (по передплаті)
 • Оплата при отриманні (післяплата)
 • Передоплата на картку Приват Банк.
 • Приват24 (онлайн платіж)
 • Вебмані
 • Грошовий переказ (інші країни)
Статті
Нові статті

Планунвння вагiтностi

Визначення овуляції, тести

Використання ОВУ ТЕСТА

Планування статі дитини

Місячні, порушення циклу

Перша овуляцiя пiсля пологiв

Статеві гормони ЕСТРОГЕН І ПРОГЕСТЕРОН

Яєчники. Порушення функції

Психологічне безпліддя

Контрацепція

Запалення

Пошук по статтях
 
Шукати в статті
Введіть слово для пошуку
Безкоштовні матеріали
Безкоштовні відеокурси, книги, вебінари, лекції. Ірина Жгарьова, Світлана Арістова. Завантажити безкоштовно
more
Порівняння моделей міні-мікроскопа "ОВУ".

Тест на овуляцію по слині.

Порівняти результати тесту на овуляцію.

Планування статі майбутньої дитини.

Тест на овуляцію при вагітності


Ласкаво просимо в магазин ОВУ ТЕСТ!

 

Багаторазовий тест на овуляцію "ОВУ".
 
Багаторазовий тест на овуляцію "ОВУ".  Многоразовый тест на овуляцию "ОВУ". Оптический прибор для определения овуляции по слюне. Прибор используется для диагностики женского организма, выявления гормональных заболеваний и др. С помощью ОВУ теста можно определить лучшее время для зачатия и спланировать пол будущего ребёнка. ОВУ тест поможет контролировать процесс беременности и определить первую овуляцию после родов. Устройство используется так же с целью контрацепции. Оптичний прилад для визначення овуляції по слині. Прилад використовується для діагностики жіночого організму, виявлення гормональних захворювань і ін. За допомогою ОВУ тесту можна визначити найкращий час для зачаття і спланувати стать майбутньої дитини. ОВУ тест допоможе контролювати процес вагітності і визначити першу овуляцію після пологів. Пристрій використовується так само з метою контрацепції.  Принцип дії: на предметне скло приладу наноситься крапелька слини, а після її висихання результат тестується під оптичним збільшенням. Дія заснована на аналізі "Симтома папороті", що з'являється в слизової з наближенням овуляції.
Оптичний прилад для визначення овуляції по слині. Прилад використовується для діагностики жіночого організму, виявлення гормональних захворювань і ін. За допомогою ОВУ тесту можна визначити найкращий час для зачаття і спланувати стать майбутньої дитини. ОВУ тест допоможе контролювати процес вагітності і визначити першу овуляцію після пологів. Пристрій використовується так само з метою контрацепції.
 
Принцип дії: на предметне скло приладу наноситься крапелька слини, а після її висихання результат тестується під оптичним збільшенням. Дія заснована на аналізі "Симтома папороті", що з'являється в слизової з наближенням овуляції.
 
Є можливість вибору моделей, оптики і кольору пристрою.Термін служби не обмежений! Гарантiя 2 роки. Безкоштовний пicлягарантiйний ремонт. 

 
     
Визначення сприятливих днів для зачаття.

Тепер у Вас є можливість легко і зручно, в домашніх умовах, завчасно визначати майбутню овуляцію з метою планування вагітності за допомогою багаторазового ову тесту, чітко знати про наближення сприятливих днів для зачаття. Це особливо важливо при нерегулярних менструальних циклах.

 
     
Буде хлопчик або дівчинка? Планування статі майбутнього малюка.

Ову тест - прекрасна можливість максимально збільшити вірогідність зачаття дитини певної статі. Проводячи регулярне тестування, і розуміючи через скільки днів почнеться овуляція Ви можете вибрати потрібний час для статевого акту.

 
     
Контроль вагітності в домашніх умовах.

Багаторазовий тест на овуляцію при вагітності??? В період вагітності поява малюнка папороті у висохлій слині говорить про небажане зростання гормонів естрогену, що може привести до поганих наслідків. У такому разі небхідно звернутися до гінеколога для проведення обстеження.

 
     
Визначення першої овуляції після пологів.

При визначенні першої післяпологової овуляції ідеальним рішенням стане використання багаторазового теста овуляції ОВУ. Це не лише приведе до позитивного результату, але і дозволить значно заощадити на придбанні дорогих одноразових тест-смужок.

 
     
Відвертання небажаної вагітності.

Ову тест допоможе уникнути небажаної вагітності. Регулярне використання дозволить Вам безпомилково визначати початок "небезпечних днів". Першими ознаками їх наближення буде візуальна поява дрібних "гілочок" при перегляді результату аналізу тесту.

 
     
  Жіноча самодіагностика в домашніх умовах.

Проводячи регулярне тестування овуляції Ви зможете контролювати своє здоров'я. У разі появи порушень в графіці овуляції необхідно звернутися до лікаря, оскільки це може означати початок запального процесу, порушення функцій жіночого організму на ранній стадії, гормонального збою та ін.

 
     
  Використання багаторазового теста на овуляцію собаківниками. Визначення овуляції у ваших вихованців.

Ову тест стане прекрасним помічником для собаківників при визначенні овуляції у Ваших вихованців і їх готовності до злучки. Свідчення тесту на овуляцію у собак співпадають зі свідченнями у людини, використайте цю прекрасну можливість.

 
ОВУ ТЕСТ. Багаторазовий тест на овуляцію. Овуляційний міні-мікроскоп для визначення овуляції по крапельці висохлої слини. Метод тестування овуляції приладом ОВУ заснований на Симтоми папороті, що з'являється в слині з наближенням овуляції. Багаторазовий слинний тест овуляції ОВУ допоможе вибрати час зачаття, сплануватиитини, визначити першу овуля стать майбутньої дцію після пологів. Оптичний тест на овуляцію ОВУ використовується так само і для контрацепції. Купити міні-мікроскоп ОВУ можна в інтернет-магазині ОВУ ТЕСТ. Як користуватися ову тестом, інструкція ціна, відгуки та опис методу визначення овуляції по слині на сайті ovutest.com.ua.   ОВУ ТЕСТ. Багаторазовий тест на овуляцію. Овуляційний міні-мікроскоп для визначення овуляції по крапельці висохлої слини. Метод тестування овуляції приладом ОВУ заснований на Симтоми папороті, що з'являється в слині з наближенням овуляції. Багаторазовий слинний тест овуляції ОВУ допоможе вибрати час зачаття, сплануватиитини, визначити першу овуля стать майбутньої дцію після пологів. Оптичний тест на овуляцію ОВУ використовується так само і для контрацепції. Купити міні-мікроскоп ОВУ можна в інтернет-магазині ОВУ ТЕСТ. Як користуватися ову тестом, інструкція ціна, відгуки та опис методу визначення овуляції по слині на сайті ovutest.com.ua.   ОВУ ТЕСТ. Багаторазовий тест на овуляцію. Овуляційний міні-мікроскоп для визначення овуляції по крапельці висохлої слини. Метод тестування овуляції приладом ОВУ заснований на Симтоми папороті, що з'являється в слині з наближенням овуляції. Багаторазовий слинний тест овуляції ОВУ допоможе вибрати час зачаття, сплануватиитини, визначити першу овуля стать майбутньої дцію після пологів. Оптичний тест на овуляцію ОВУ використовується так само і для контрацепції. Купити міні-мікроскоп ОВУ можна в інтернет-магазині ОВУ ТЕСТ. Як користуватися ову тестом, інструкція ціна, відгуки та опис методу визначення овуляції по слині на сайті ovutest.com.ua.   ОВУ ТЕСТ. Багаторазовий тест на овуляцію. Овуляційний міні-мікроскоп для визначення овуляції по крапельці висохлої слини. Метод тестування овуляції приладом ОВУ заснований на Симтоми папороті, що з'являється в слині з наближенням овуляції. Багаторазовий слинний тест овуляції ОВУ допоможе вибрати час зачаття, сплануватиитини, визначити першу овуля стать майбутньої дцію після пологів. Оптичний тест на овуляцію ОВУ використовується так само і для контрацепції. Купити міні-мікроскоп ОВУ можна в інтернет-магазині ОВУ ТЕСТ. Як користуватися ову тестом, інструкція ціна, відгуки та опис методу визначення овуляції по слині на сайті ovutest.com.ua.
Мова

Валюта
more
Корзина порожня
Наша продукцiя
"ОВУ КЛАСИК" Оптичний прилад для визначення овуляції по слині."ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольоруСрiбний
---------
"ОВУ КЛАСИК" Оптичний прилад для визначення овуляції по слині."ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольоруМалиновий
---------
"ОВУ КЛАСИК" Оптичний прилад для визначення овуляції по слині."ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольоруСмарагдовий
---------
"ОВУ КЛАСИК" Оптичний прилад для визначення овуляції по слині."ОВУ КЛАСИК" з підсвічуванням алюмінієвий корпус незнімне предметне скло вибір варіантів кольоруБузковий
Відео
Видео инструкция проведения теста на овуляцию, при помощи мини-микроскопа ОВУ. Капелька слюны наносится на предметное стекло мини-микроскопа. Ову тест.
Відео інструкція проведення тесту на овуляцію, за допомогою міні-мікроскопу ОВУ.
more
"ОВУ КЛАСИК" Багаторазовий тест на овуляцію по слині.
Це так цікаво! Я користуюся як контрацепцією, поки що випадк ..
5 з 5 зірок!
Онлайн-сервiси
 
Калькулятор визначення овуляції
 
Калькулятор планування вагітності і пологів
 
ВСІ ОНЛАЙН СЕРВІСИ
Контакти
"ХЕЛАТ" ТОВ, Харьков
Виробницьтво и
вiдправка заказiв
(099) 644-74-65
Представники
в Запорiжжi:
"Медтехника"
СПД Уханев Г.Л.
(050) 228-48-28
http://medprod.com.ua              Украина онлайн
Каталог сайтов mic.linkidom.ru
Copyright © 2020  |  Многоразовые тесты на овуляцию по слюне. Мини-микроскопы ОВУ.  |  Powered by osCommerce